Poštovani doktore,
    Da li je bezbedno koristiti vaginalete "Polygynax" ukoliko sumnjam na trudnoću ili treba sačekati da se proveri trudnoća? Da li smem koristiti ove vaginalete i kada dobijem menstruaciju? Da li smem imati seksualne odnose u toku terapije ovim vaginaletama?

    Odgovoreno: 03. 01. 2009.
    • Možete ih koristiti u tom periodu- njihov efekat je lokalan. Ja ne preporučujem odnose za vreme upotrebe vaginaleta [ako je hitno onda obavezno kondom], a ni za vreme menstruacije. Prekinite kada dodje ciklus i nastavite nakon toga.

Komentari na pitanje: #18188