Poštovani,
    imam problem sa menstruacijom već dve godine. Prvo je postala neredovna, da bi potpuno izostala. Počela sam sa lečenjem kod ginekologa gde je ultrazvuk pokazao da je sve u redu, kao i hormonska analiza. Davala mi je terapiju sa Dianom 35, gde mi je to donekle normalizovalo stanje, pošto jesam dobijala ali su krvarenja bila oskudna i kratko su trajala, i rekla mi je da pijem Dianu narednih 6 meseci. Medjutim dobila sam tromboemboliju i pulmolozi su mi zabranili da nastavim da pijem, a problem sa menstruacijom je ostao, ili uopšte ne dobijem ili tek nakon nekoliko meseci, i od kada je to tako konstantno. Imam nadut stomak.
    Na koji način mi preporučujete da pokušam da rešim problem?
    Unapred hvala

    Odgovoreno: 26. 12. 2008.
    • Niste napisali koliko godina imate i da li ste rađali. Probajte sa preparatom crvene deteline - pijte duže vreme - to će normalizovati ciklus. Ako ste se ugojili dovedite kilažu u red (ne naglo) i proverite nivo prolaktina.