Poštovani,
    Danas sam saznala da sam u drugom stanju 3 nedelje a pre nedelju dana bila sam na rendgentskom snimanju kičme i to donjeg dela. Da li je zračenje ugrozilo plod tj. u kojoj meri je bilo štetno? Nisam znala da sam trudna, inače skoro da ne odlazim kod lekara niti koristim bilo kakave lekove. Leđa sam snimala zbog bolova od pre par meseci. Veoma sam zabrinuta.
    Hvala Vam unapred.

    Odgovoreno: 21. 12. 2008.
    • Ne znam šta da Vam odgovorim. Smatra se da noksa [koja god bila], koja deluje u ovom periodu deluje po principu sve ili ništa: znači ako za 2 nedelje na UZ-ku plod bude vitalan i dobro se razvija trebalo bi da je sa njim sve u redu. Ako imate decu i nemate problem sa zatrudnjivanjem ja bih predložio prekid trudnoće, a ako ne odluka je Vaša [naveo sam Vam šta važi za ovaj period].