Zbog bola u predelu desnog jajnika u vidu kratkotrajnog sevanja 14,15 i 16. dana ciklusa, javila sam se ginekologu, koji je na ultrazvučnom pregledu konstatovao da je sve u redu, da upale nema i da je to verovatno bila posledica nadražaja peritoneuma usled prskanja folikula.
    Zanima me, pošto je doktor bio nepristupačan za komunikaciju, da li se ultrazvukom 20.dana ciklusa mogla uočiti trudnoća na neki način? Debljina endometrijuma je 10 mm bila tog 20.dana,