Poštovani,
    imam 40 godina i probleme sa kožom lica, pa mi je lekar preporučio u terapijske svrhe korišćenje pilula JASMIN 35 u periodu od 6 meseci.
    Da li imajući u vidu moje godine, mogu koristiti ove pilule za terapiju navedenog stanja?
    Hvala.

    Odgovoreno: 16. 12. 2008.
    • U periodu od 6 meseci ne bi trebalo da bude problema , ali bolji kozmetički efekat ima Jeanin, a ako je u pitanju i masna koža i malo pojačana dlakavost onda je takodje dobar najnoviji preparat YAZ. Obavezno prokontrolišite biohemiju krvi i UZ dojke pre upotrebe.