Doktor mi je prepisao Albotil tečnost za ispiranje unutrašnjosti materice. Ne mogu da ga nadjem u apotekama i rekli su mi da je nestašica te tečnosti.
    Molim Vas za informaciju gde bih mogla pronaći Albotil. Takodje sam na internetu čitala da je ta tečnost štetna i kancerogena. Da li je to istina? Da li biste mi preporučili da je koristim?
    Hvala unapred!

    Odgovoreno: 15. 12. 2008.
    • Albotila godinama nema [barem u Nisu] i opravdano jer je to sto ste citali tacno- zato je i povucen. Ne znam koji je Vas problem i zasto bas Albotyl (on se koristio za uporne infekcije i kada se zeli brzi efekat). Irigirajte se Multiginom.