Poštovani,
    već sam vam pisala, moj problem je svrab i užasno peckanje vulve, uradila sam sve analize (v+c bris, bris na hlamidiju, mikoplazmu, ueaplazmu, urinokulturu) sve je bilo u redu. Koristila sam macmiror vag., po Vašem savetu dva pakovanja cansen 3 vag., canesten kremu i pila lactogyn, čak sam i uradila šećer iz krvi, ali bezuspešno.
    Šta dalje, već sam očajna?
    Hvala

    Odgovoreno: 15. 12. 2008.
    • Pošto je vulva u pitanju a ne vagina savet je da naizmenično koristite Kansen i beloderm kremu u tankom sloju (ujutru i uveče), a da intimno pranje sprovodite Linola-fet sredstvom za pranje. Nastavite da pijete Lactogyn. Povremeno se irigirajte Multiginom. Nosite isključivo pamučan peglan veš, izbacite omekšivač iz upotrebe i promenite uloške (pređite na pamučne), izbacite dnevne uloške iz upotrebe. Biće bolje sigurno.