Poštovani doktore,
    u 8. sam nedelji trudnoće i imam jake mučnine. Povraćam 4, 5 puta dnevno i ne mogu da jedem, jer mi je muka i ispovraćam sve što pojedem. Samo mogu da pojedem dve tri kifle dnevno.
    Zabrinuta sam da li je to u redu?
    Molim Vas da mi odgovorite.

    Odgovoreno: 12. 12. 2008.
    • Čest problem u ranoj trudnoći. Pijte bedoxin 3x1 tbl, jedite češće manje obroke (grisini, supa iz kesice), pijte magnezijum.Proverite UZ-čno vitalnost bebe i budite strpljivi. Sa 12 nedelja ove tegobe obično prolaze. Ponekad su povraćanja takva da je potrebna hospitalizacija i intravenska terapija, ali će to proceniti Vaš ginekolog. Za sada probajte ono što sam predložio.