Poštovani,
    imam 25 god., pojačan sekret, potpuno tečan, uz svrab i neudobnost koju osjećam. Sama sam uzela Polyginex, pošto mjesec dana nisam blizu mog ginekologa. A i već jednom sam ih koristila. Ovo je već treća vaginaleta po redu i malo mi je bolje, manji je svrab, ali je sekret i dalje obilan.
    Šta da radim dalje? Napominjem da sam godinu i po dana sa dečkom koji mi nije baš vjeran. Je li mi možda on prenio neke bakterije, gljivice?
    Hvala

    Odgovoreno: 07. 12. 2008.
    • Uradite VS, V+C bris, genitalne mikoplazme i hlamidiju- i lečite po nalazu. Ako Vam to nije moguće pijte tbl orvagyl 2x400 mg 7 dana i Vi i dečko, a Vi stavljajte vag. Neopenotran 2x1 7 dana. Za vreme th. bez odnosa i alkohola. Posle th. nemojte spavati sa dečkom bez prezervativa.