Interesuje me kako se leče kondilomi u usnoj duplji. U kakvim se oblicima javljaju, i koliko je opasno?

    Odgovoreno: 06. 12. 2008.
    • Klasični kondilomi imaju genito-mukozni afinitet (sluzokoža genitalija) gde se javljaju u vidu polnih bradavica najčešće [to su šiljati, a mogu biti i ravni i invertovani (uvučeni)] To što imate ne usni treba da vidi kožni lekar. Tretman može da bude: tečnim azotom, radio-talasima ili laserom.