Moj problem je, izmedju ostalog i povišen prolaktin. Lečena sam BROMOKRIPTINOM koji i nije davao neke rezultate tako da mi je i pod terapijom prl. bio visok, a i kada bi se spustio petnaestak dana po prestanku korišćenja terapije opet bi bio visok, tako da sam se vrtela u krug. Kada sam poslednji put proveravala prl. bio je u granicama normale, a kako lekar i ja znamo da to stanje neće dugo trajati, moj lekar je predložio da za dvadesetak dana proverim prl.i da počnem sa korišćenjem NORPROLAC-a.
    Interesuje me nešto više o tom leku, u apotekama ga nemaju ili nisu čuli za taj lek...