Dijagnostikovan mi je syndroma cervicalis et lumbalis chr.vert., znaci unkartroze i početne spondiloze sa otiscima Symorlovih hernija na pojedinim pršljenskim telima, bolni i ograničeni pokreti C kičme i spazam PVM. Išla sam na fizikalnu terapiju i koristila sam Movalis od 7,5mg jednom dnevno, a kod jačih bolova Tenaprost 2x1.
    Sada sam u drugom stanju, pa je moje pitanje da li na osnovu ove dijagnoze mogu tražiti porodjaj carskim rezom ili koristiti epidural?