dobar dan!molila bih vas za savjet,imam 16,7god.i jos nisam dobila prvi menzis,bila san u ginekologice,i ona je rekla da je najbolje da cekam dok mi same dodu bez pijenja hormona.Mene zanima koje je stetno djelovanje hormona,jeli stvarno debljaju,i koliko bi ih trebala piti?jer stvarno vise nemogu cekati... Unaprijed hvala...

    Odgovoreno: 10. 11. 2007.
    • budite strpljivi menzes ce doci a kad dodje verovatno ce Vas nervirati. Pretpostavljam da su sve drugarice dobile i da te to sekira, ali nema razloga za sekiraciju i zurbu. Ako si mrsava moj savet je da dodas neko kilo jer je za dobijanje ciklusa potrebna kriticna masa i mozda je tu tvoj uslovno receno "problem". Nikako ne savetujem hormone jer se time remeti normalna fizioloska osovina koju cine hipotalamus, hipofiza i jajnik i samo mozes da napravis problem tamo gde3 ga u stvari nema. Budi strpljiva i dodaj neko kilce i sve ce biti u redu. Pozdrav.