Poštovani doktore,
    molim Vas da mi odgovorite na ovo pitanje, što pre, jer se mnogo bojim za zdravje moje bebe! Imam povećan zelenkasti sekret u parčićima i lepljiv je!Pošto živim u inostranstvu i idem na redovne visite i ultra zvuk, moj ginekolog ne želi da priča o tome!
    Da li treba da radim neke posebe analize??
    Unapred hvala

    Odgovoreno: 19. 11. 2008.
    • Zelenkast sekret ide sa trihomonadnom infekcijom. Najbolje bi bilo da se odredi grupa sekreta, V+C bris i eventualno hlamidija. Lek izbora za trihomonas je Orvagyl vaginalete - dakle probajte sa njima ili možda bolje Neo-penotran 2x1 7 dana (ova vaginaleta pokriva širi spektar).