Imam 42.godine. Pre mesec dana pojavila mi se mala gnojna oteklina izmedju butine i polnog organa (na samoj preponi) i to mi se pojavljuje pred menstrualni ciklus. Tada je dosta bolna, onda pukne iz nje iscuri gnoj i polako se smiruje. Inače, već jedno par meseci pre menstrualnog ciklusa bole me dosta grudi i kao da iz grudi izlazi bistra tečnost (kap,dve) i to isto nestaje kad prestane menstrualni ciklus.
    Recite mi šta bi to moglo biti u pitanju i kome da se obratim kako bi mi rešili problem sa tom oteklinom.
    Hvala na savetu i brzom odgovoru.

    Odgovoreno: 19. 11. 2008.
    • Oteklina na preponi - prvo neka pogleda ginekolog - on će videti da li je naša ingerencija ili će Vas poslati kod hirurga. Iscedak iz dojke može biti normalna stvar, ali potrebno je da se pregleda citološki, zatim da se proveri prolaktin i obavezno UZ dojke.