Poštovani,
    zadnja menstruacija je bila 2.11. Nazaštićeni odnos se desio 9.11. Pošto ciklus mi traje izmedju 26 i 28 dana, ja sam popila Postinor 2 sutradan 3.11., posle 30 sati od kritičnog odnosa. Obe tablete sam popila kao je navedeno u uputstvu. Krvarenje sam dobila 15.11. koje nije bilo samo u trgovima, nego najsličnije menstruaciji.
    Mene intresuje da li se ovo može računati kao menstrucija ili još uvijek postoji šansa da sam ostala trudna? I ako jeste menstruacija, jer mi sada sledeći ciklus počinje od prvog dana krvarenja? Ukoliko sam trudna, jel može doći do nekih komplikacija u trudnoći, zbog uzimanja Postinora?
    Unaprijed hvala!

    Odgovoreno: 19. 11. 2008.
    • Niste trudni, a izazvano krvavljenje smatrajte ciklusom. Sledeće krvavljenje za 28 dana. Svaki ciklus počinje od prvog dana to je pravilo u ginekologiji. Ako sumnjate i dalje na trudnoću- test će Vas razuveriti.