Poštovanje,
    imam 31 god bolujem od šećera u krvi, u braku sam 7 god, nemam još djece.
    Da li postoji neka solucija da imam djece, živim u inostranstvu ako ima neka pomoć pare nisu bitne HVALA

    Odgovoreno: 18. 11. 2008.
    • Pitanje je u cemu je problem. Ako je do Vas- los spermogram onda je resenje vantelesna oplodnja- i to poseban oblik tzv. ICSI- intracitoplazmatska spermaticna injekcija. Moj savet za vas je prof. Veljko Vlaisavljevic- zivi i radi u Mariboru-jedan od najboljih strucnjaka za probleme te vrste. U beogradu povremeno ordinira u Jevremovoj bolnici- moze se zakazati pregled.