Pre 2 godine sam stavila spiralu, imam dvoje dece i 36 godina i nisam želela više radjati. Do tada sam imala normalan menstrulni ciklus i bez bolova. Imala sam česte vaginalne infekcija, a doktorka mi je govorila da je to zbog slabog imuniteta. Od kad sam stavila spiralu pre menstruacije imam povremeno jake bolove, a onda kada je dobijem prvo je slabog intenziteta i jako braon boje, posle dva dana normalno, a posle toga nekoliko dana po malo normalne boje.
    Da li to ima neke veze sa spiralom ili je nešto drugo u pitanju. Da napomenem da od kada imam spiralu infekcije su mnogo redje. Samo u poslednje vreme posle intimnog odnosa sa mužem imam jako peckanje u predelu vagine.
    Molim za odgovor,
    Unapred zahvaljujem.

    Odgovoreno: 18. 11. 2008.
    • Tip krvavljenja posle stavljanja spirale promenjen je zbog njenog prisustva. Sto se tice infekcije koju imate trenutno- probajte sa vag. Poliginax a ako ne pomogne uradite V+C bris i lecite po antibiogramu.