Poštovani,
    tri meseca sam korisnica pilula za kontracepciju Yasmin, pušać sam i imam 25 godina. Od ovog meseca su počele jako da mi trne ruke i noge i pritom me i bole-osećaj je jako neprijatan.
    Da li bi trebalo da promenim pilulu ili da uradim neke analize pre nego što započnem četvrtu kutiju? Ginekolog u studentskoj mi je rekao da to nema veze sa pilulom, ali bih volela da čujem još neko mišljenje.
    Hvala Vam

    Odgovoreno: 18. 11. 2008.
    • Opisane tegobe zaista nemaju veze sa pilulom, ali napravite test- pauzirajte 2-3 meseca- ako simptomi prestanu znacete da je od toga te cete promeniti pilulu ili preci na neki drugi vid kontracepcije. Konsultujte neurologa.