Dragi dr,
    juče sam saznala da sam u drugom stanju. Pošto sam već imala dva mised ab. jako sam uplašena da se ne ponovi isto.
    Postoje li neki lekovi koji bi spriječili ponovni pobačaj i kada mogu na ultrazvuku videti da li je sve u redu sa bebom. Nestrpljiva sam i zabrinuta, pa Vas molim za odgovor.
    Unapred hvala.

    Odgovoreno: 18. 11. 2008.
    • Pogledajte na sajtu tekst Ponovljeni spontani pobacaj da sebi pojasnite ovu problematiku. Moj savet je Dabroston 3x1 ili Utrogestan 2x2 za pocetak. Pijte folan dnevno i bedoxin 2x1. U odnosu na zadnju menstruaciju vaginalnom sondom se srcana akcija moze videti sa 5 nedelja i 4 dana.