Radjena mi je biopsija, jer imam ranicu i dijagnoza je cervicitis chronica nonspecifica, a papa je 2.grupa, colpitis.
    Da li je potrebno ovu ranicu spaliti?

    Odgovoreno: 07. 11. 2008.
    • Kada ste već uradili biopsiju i imate potvrdu da nema "ničeg opasnog" onda je savet da obavezno tretirate grlić i to laserom (može i DTK ili Radiotalasi), da bi se eliminisala "ranica" koja je naterala Vašeg dr da uradi biopsiju. "Ranica" je ulazno mesto za infekciju i slaba tačka, a tretmanom se eliminiše.