Trenutno sam u programu za vantelesnu oplodnju, pijem ciclo-progynova tablete.
    Interesuje me da li su to kontraceptivne tablete i koja je njihova funkcija! Takodje pijem bromokriptin, prolaktin je sada u redu, da li ova dva leka smetaju jedan drugom!

    Odgovoreno: 07. 11. 2008.
    • Ova dva leka ne smetaju jedan drugom, a cikloproginova nije kontraceptiv, već lek koji sadrži hormone i prvog i drugog dela menstrualnog ciklusa i koji je potpora insuficijentnoij funkciji jajnika [pomaže rast i sazrevanje folikula].