Poštovani,
    posle odnosa sa svojim suprugom pojavilo mi se crvenilo i neizdrživ svrab na ulazu vagine i duž usni sa obe strane, pri tom imam osećaj peckanja kad mokrim. Suprug mi je pod terapijom (NEXIUM), i da li je moguće da je ovo reakcija na njegovu terapiju, pri tom ja sam alergična na penicilin.
    Unapred hvala.

    Odgovoreno: 07. 11. 2008.
    • Ne to nema veze sa ovim lekom (lek je za želudac i nema veze sa penicilinom). Vi verovatno imate poremećen VS i urinarnu infekciju. Uradite urinokulturu, stavite jedno pak. vag. Poliginax vaginaleta, a spolja mažite kremu Kansen.