Da li postoji mogućnost da dobijem neku infekciju preko oralnog seksa, mislim ako on meni to pruža...i koliko vremena je potrebno da bi se ustalila menstruacija? Da li može da šteti nekako brijanje na intimnim delovima tela, tj.oko vagine?

    Odgovoreno: 07. 11. 2008.
    • Odgovor na prvo pitanje je negativan. Ne znam koliko godina imate, ali od prve menstruacije do redovnih ciklusa može proći i nekoliko godina, a neke žene imaju ceo život iregularne cikluse - to je individualno. Odgovor na treće pitanje je da ne može da šteti, osim ako se ne posečete, da se može javiti urastanje dlačica i da se može obrijano mesto inficirati kao kod svake mehanicke iritacije.