Poštovani,
    Pijem Prexanil 1 dnevno 2mg zbog hipertenzije koju imam godinama. Doktorka interne medicine mi je preporučila da ga pijem dok ne ostanem trudna, a da ćemo nakon toga menjati terapiju.
    Moje pitanje je da li će tih prvih 2 do 3 nedelje dok se ne potvrdi trudnoća mojoj budućoj bebi smetati ovaj lek? Šta mi predlažete da uradim? Moguće je da sam trudna 5 do 6 dana, test urina to još uvek ne prikazuje.
    Molim za savet. S poštovanjem,
    Marija Miljković