Najbolji doktore,
    redovno čitam Vaše odgovore kako na svoja tako i na druga pitanje. Znam da ne volite da se ponavljamo , ali na sajtu ne radi opcija pretrage pitanja, pa Vas molim da napišete kako se tačno zove knjiga Resnika iz 2005, po kojoj dovicin nije štetan u 1. trimestru. Interesuje me da li ste Vi imali ličnog iskustva po ovom pitanju? Često savetujete da se pije čaj brusnice, ja sam je pila preventivno, a od skora grickam 5-6 zrna suve brusnice mada sam čula da sa tim ne treba preterivati u trudnoći. Kakvo je Vaše mišljenje?

    Odgovoreno: 05. 11. 2008.
    • Maternal-Fetal Medicine; Principles and Practice; Fifth edition; Lično ja imam samo jednu trudnicu [sve ok], ali sam od svojih učitelja čuo za puno takvih slučajeva. Ja sam za umerenost u svemu pa i u tome - a za štetne efekte nisam čuo do sada. Javite kad se porodite.
      Hvala za pohvale.