Poštovani,
    Imam 33 g. uredne cikluse 25-28d 1 spontani ( bez kiretaže) 6 mj. pokušavam zatrudniti, na zadnjem UZV, uz urednu f-ju jajnika primjećene sinehije na granici srednje i donje trećine materista.
    Mislite li da je moguće ostvariti trudnoću uz ovu dg. ? Papa ok, hormonski status ok, clamidija, mikoplazma i urnokulture ok. Imala AB prije 12 g.
    Unaprijed hvala na posvećenosti i vremenu.

    Odgovoreno: 05. 11. 2008.
    • UZ-čno se ovo teško može videti - barem koliko ja znam. Potražite još jedno nezavisno mišljenje - ako je to tačno, onda je savet histeroskopija, mada ja iskreno ne verujem u ovu dijagnozu. O bračnom sterilitetu pročitajte istoimeni tekst na sajtu - videćete da po definiciji još uvek niste u problemu, a takodje tu su i protokoli ispitivanja.