Poštovani,
    imam vrlo neredovne menstruacije koje se kreću u razmaku od 30-60 dana (ili preciznije ove godine 55, 47, 35, 29, 31, 38, 39). Poslednju sam imala 21.9, a odnos bez zaštite 2.11.
    Da li je moglo tada doći do trudnoće i da li je kasno za postinor2 , znam da može da se pije do 72h nakon odnosa (ali da li imam uopšte potrebe da ga pijem)?!
    Unapred hvala na odgovoru

    Odgovoreno: 05. 11. 2008.
    • Popijte ga - ako ništa drugo dobićete ciklus. Mala je verovatnoća da rizik uopšte postoji, ali kod takvih neredovnih ciklusa se nikad ne zna. Nemojte to više raditi. Uzmite OK - ona će Vam srediti ciklus i zaštiti od neželjene trudnoće. Naravno - definisite svoje stanje: hormonski status i konsultacija ginekologa da bi ste znali svoju dijagnozu.