Moja supruga ima problem, hormonalni poremećaj, tj. neredovne cikluse.

    Odgovoreno: 05. 11. 2008.
    • Ako je samo to problem i ako joj ne smeta onda to shvatite kao njeno prirodno stanje. Ako nemate decu a želite ih - potrebno je da se obratite lekaru koji će sprovesti istraživanje hormonskog statusa i svih ostalih analiza potrebnih za dijagnozu steriliteta u braku (vidite tekst na sajtu o bračnom sterilitetu). Ako imate decu, a ne želite više, onda je za nju rešenje oralna kontracepcija (u konsultaciji sa ginekologom). Ona će potpuno srediti njen ciklus.