Na koji način i gde u Nišu mogu da se provere antispermatozoidna antitela, koji je postupak i koliko to može da utiče na sterilitet, jer sve ono što su mi lekari rekli i što stoji na sajtu o sterilitetu smo uradili i sve je ok, sem ovoga, niko mi to nije savetovao.
    Hvala

    Odgovoreno: 03. 11. 2008.
    • Može se uraditi u privatnim laboratorijama: Neolab. Human i Farmacija dijagnostika. Ukazuje na imunološki faktor steriliteta. Na sajtu u tekstu bračni sterilitet spomenuta je i ova analiza koliko se sećam - ja sam pisao tekst.