Zbog bolova u stomaku mi je urađena laboratorija ldh, elektroliti, ukupni proteini i crp. Sve je u granicama normale, osim crp koji je 6,9 (0,0 -5,0). Šta to pokazuje. Jako sam zabrinuta, imam zakazano tek 24. 11. Rađeni su i hormoni fsh i esradiol, FSh je 6,2. Piše da to odgovara fazi ovulacije, estadiol 15,9 što odgovara postmenopauzi.
    Šta to može biti?
    Hvala puno!

    Odgovoreno: 31. 10. 2008.
    • Sandra,
      Sve što ste naveli nije uopšte strašno i za zabrinutost. Crp je blago povišen - što je ništa - proverite zube. FSH odgovara prvoj fazi ciklusa a E2 jeste nešto snižen, ali to se može korigovati ako ima potrebe. Javite se svom ginekologu, ali bez stresa.