Poštovani,
    na kraju svakog odnosa malo krvarim spolja, tj. dođe do cepanja na samom ulazu u vaginu. Trudim se da je predigra dovoljno duga, ali opet se ponavlja ista stvar. Imam malo pojačan sekret, ostalo je sve u redu. Da li je to posledica neke infekcije i kako da pokušam da to sprečim?
    Pozdrav

    Odgovoreno: 29. 10. 2008.
    • To što Vam se događa može biti posledica infekcija - znači prvo rešite pojačan sekret i propratite situaciju. Možete koristiti lubrikant prilikom odnosa (bebi ulje, kantarionovo ulje). Ulaz vagine možete mazati Ovestin kremom, ali kada sredite sekret.