Poštovani,
    redovno sam pila Yasmin 6 meseci. Međutim, zbog bolova u desnoj slabini morala sam da dam krv na analizu, tada mi je bio povećan broj trombocita i to ne samo tada već još narednih nekolino puta. Bio je 425, 402, 433. Zbog toga mi je moj ginekolog rekao da prestanem da uzimam Yasmin naredna tri meseca, da obavim detaljne analize i ukoliko želim da ih pijem ponovo da ću morati da se konsultujem sa internistom. Yasmin ne pijem 12.10. a juče (28.10.) sam opet davala krv na analizu fibrinogen mi je 4,6 a trobociti 372! Ostalo je da uradim još PT, PTT i INR!
    Zanima me Vaše mišljenje, da li mislite da je Yasmin izazvao povišen broj trombocita? I da li bi trebalo da nastavim da ga pijem? Inače, Yasmin je veoma povoljno uticao na moj ciklus, sredio ga, uredovio i načinio gotovo bezbolnim, iskreno žalim što sam morala da prestanem da ga pijem, jer ima mnogo prednosti!