Poštovani i dragi doktore,
    noćas mi otekao jedan zub koji lečim već mesecima, popila sam 1x2 tbl baktrima, jer je to bio jedini antibiotik koji sam imala u kući . Za manje od pola sata osetila sam nepodnošljiv svrab u predelu oreficujuma i celog spoljnog dela vagine kao i u predelu oko čmara. Pomislila sam da je u pitanju alergija, a opet jedino što sam za alergiju imala je sirup Avil.
    Recite mi da li treba da se sekiram, trenutno nemam knjižicu, a ni novca da se javim lekaru, a da posle ispijanja avila svrab je prestao kao rukom.