Poštovani dr,
    u 30-oj nedelji trudnoće sam i od juče mi se pojavilo crvenilo i blagi svrab, sektret nije drugačiji od uobičajenog. Pretpostavljam da se radi o gljivičnoj infekciji, pa sam kupila canesten 3, ali sam pre upotrebe htela da Vas konsultujem, jer kod moje dr imam termin tek za 10 dana. Skoro sam radila c+v bris i bio je bez prisustva patogenih bakterija.
    Da li da upotrebim canesten ili je ipak potrebno da odem na pregled?