Imam problem sa kandidom koja se povremeno vraća. Uvek mi je bris 3. grupa "čista", kako kaže moja dr (za nju je to normalan nalaz) ili pojačana treća sa leukocitima.
    Da li je moguće i da moj decko ima kandidu, pa mi se zato vraća, iako on nema nikakvih simptoma? Dugo smo zajedno, redovno se kontrolišem i nije bilo dr infekcija.

    Odgovoreno: 29. 10. 2008.
    • Pročitajte tekst na sajtu : Vag. kandidijaza - noćna mora žena. U upornim slučajevima treba lečiti oba partnera. Uz lekove koje ste do sada koristili neka i partner uzme jednu tbl Diflukana od 150 mg, a Vi konsultujte dijetologa za anti- kandida dijetu