Poštovani,
    bila bih Vam vrlo zahvalna na odgovoru. Naime, u drugom stanju sam. Između 9. i 10. nedelje trudnoće, prilikom sexualnog odnosa došlo je do obilnog krvarenja. Sutradan, nakon odlaska kod ginekologa, konstatovano je da je fetus (27mm) dobro, ali da postoji hematom veličine 12mm x 5mm na "košuljici" i to kod glave fetusa. Ginekolog je odredio strogo mirovanje, posle čega se krvarenje nije ponovilo. Takođe, moram spomenuti da se se pre gore pomenutog događaja javljala retka blaga krvarenja, zbog čega je ginekolog prepisao lek po imenu "DABROSTON" i to 2x1.
    Zanima me, da li će beba biti dobro i da li će gore pomenuti događaj ostaviti trajne posledice po plod? Unapred zahvalna,
    Seprak Ivana