Poštovani doktore,
    nedavno sam bila na ultrazvuku zbog bolova u donjem desnom dijelu trbuha. Rekli su mi da imam pijesak u desnom bubregu, da je spušten, ne radi baš najbolje, te da mi je proširen mokraćni kanal, i imam jaku upalu. Prepisali su mi da pijem noficin tablete 10 dana i uvin čaj.
    Mene zanima da li je moguće da kada bih ostala trudna moje tijelo ne bi moglo iznijeti trudnoću? I da li to za sobom povlači neke određene posljedice, može li se pogoršati?
    Molim Vas odgovorite, hvala ...
    Anja

    Odgovoreno: 28. 10. 2008.
    • Vase telo ce izneti trudnocu-bez problema- ne sekirajte se toliko unapred. Ono sto moze biti problem u trudnoci jeste taj bubreg, ali i za to postoji resenje, ako dodje do problema. Zato napred u trudnocu bez mnogo razmisljanja unapred jer ako bi svi tako razmisljali- mi bi izumrli. Pozdrav.