Već dva dana mi se pojavilo malo krvarenje u vidu rozikastog iscedka, juče tri puta i danas ponovo se javilo. Prvo sam pomislila da je cilkus, jer treba narednih dana da dobijem (kod mene to varira, nekad porani, nekad malo okasni).. međutim plašim se da nije... Imam kandidijazu i koristila sam vaginalete Canifug + krema (nemačke po prepisu ginekologa) 4 dana, sada više i ne smem da ih stavim, jer se plašim...trudnoća mislim da nije moguća, jer dva meseca nisam imala odnose, a imala sam redovni ciklus..
    Da li je moguće da je krvarenje od vaginaleta, jer nikada pre mi se nije dešavalo?

    Odgovoreno: 28. 10. 2008.
    • Krvavljenje od vaginaleta nije moguće - verovatno se radi o padu nivoa hormona pred ciklus - a koji još uvek nije takav da dođe do menstruacije - to je moguće. Ako 2 meseca niste imali odnose onda niste ni trudni - ako sumnjate uradite test na trudnoću - to je najlakše.