Prošle godine u ovo vreme imala sam spontani pobačaj, sada sam opet u drugom stanju.
    Da li prethodni pobačaj može uticati na sadašnje stanje?

    Odgovoreno: 28. 10. 2008.
    • Pitanje nije konkretno. Prethodni pobačaj ne utiče na sadašnju trudnoću, ali uzroci koji su doveli do prvog mogu dovesti do ponovnog, ako nisu eliminisani. O ponovljenom sp. pobačaju pročitajte više u istoimenom tekstu na sajtu i sve će Vam biti jasnije.