Nakon trudnoće sam imala 40 dana menstruaciju neprekidno, ali posle toga već 7 meseci nisam dobila, možete li mi reći da li je to normalno?
    Unapred zahvalna

    Odgovoreno: 28. 10. 2008.
    • Posle porodjaja period babinja traje 40 dana i u tom periodu normalno je da zena manje ili vise krvari. Sada ako dojite- hormon koji omogucava lucenje mleka stopira menstruaciju, ALI budite oprezni iako ne krvavite dok dojite moguca je trudnoca. Ako ne dojite a 7 meseci nemate ciklus- javite se ginekologu.