Poštovani doktore,
    pišem Vam u vezi moje sestre, ona ne može da zatrudni. Doktori iz Francuske su joj rekli da joj je jedan jajnik ne radi više, napravili joj jednu operaciju sa laserima, ne znam tačno da Vam objasnim koju operaciju, ali šta Vi kažete, da li sa jednim jajnikom može da zatrudni.

    Odgovoreno: 28. 10. 2008.
    • Naravno da moze. U zavisnosti od godina starosti i efekata dosadasnjeg lecenja i ovog lecenja laserom procenice se da li ce ici na prirodan nacin zatrudnjivanja (neko vreme) ili na vantelesnu oplodnju. Njoj je verovatno receno- dato uputstvo sta dalje.