Zanima me koliko je MaybeBaby pouzdan test u smislu izbegavanja nepoželjne trudnoće kombinovan sa prekinutim snošajem? Naravn,o ako se redovno kontroliše pljuvačka (prema uputima) i pazi prilikom odnosa.
    Da li su ove 2 metode dovoljne za siguran sex i koliko?
    Hvala!

    Odgovoreno: 28. 10. 2008.
    • Prekinut odnos je najnesigurnija metoda kontracepcije (% procitajte u tekstu Kontracepcija na sajtu). Cak i kada se kombinuje sa metodom plodnih dana ovaj metod ostaje nepouzdan, ali jedan od najprimenjivanijih na ovim prostorima -sto nije dobro i nije preporuka ginekologa.