Poštovanje,
    Rođena sam 1952., a 1985 god. sam imala operaciju St.post histeroctomiam subtotalis. Nisam imala nikakvih problema do sada. Bila sam kod lekara, konntrole radi i na snimanju UZ : Grlić 39 puta 21 , unutar grlića HIPOEHOGENI TUMEFAKT NERAVNIH IVICA .Veličine 16 puta 13 mm. Doktor mi je zakazao kontrolni pregled za 6 meseci.
    Da li mogu u međuvremenu da uradim još neke analize, jer bi kao prvo volela da znam šta je to i da ako je potrebno lečenje da ne čekam zakazani pregled.
    Svako dobro i unapred hvala,
    Janjić Mira

    Odgovoreno: 28. 10. 2008.
    • Grlic Vam je hipertrofican (veliki). Ono sto bih predlozio je biopsija grlica i kiretaza kanala grlica- gde je uocen tumefakt (verovatno inkl. cista), ali kad je vec vidjeno treba definisati sta je to.