Poštovani,
    pokušavam da ostanem u drugom stanju, međutim otkrivena mi je cista na desnom jajniku 5cm, i spremam se za laparaskopsku operaciju. Pre mesec sana su meni i mom suprugu otkrili da imamo ureplazmu, lečili smo se i sada treba da odemo na kontrolu.
    Mene zanimaju sledeći odgovori na pitanja: šta je ureaplazma? Da li je moguće da je nosimo 6 - 7 godina, pa čak i kraće bez ikakvih simptoma tj. koliko to može da se ima dok se ne pojave prvi simptomi? Da li postoji neki drugi način da se dobije ureaplazma, osim seksualnim putem? Meni je rečeno da je ureaplazma virus i da kao takva ne može da se izleči, pa me zanima da li je to tačno? Koliko ona može da smeta u začeću?