U 29. nedelji trudnoće sam i nađeni su mi kondilomi. Lekar mi je rekao da se moram poroditi na carski rez, a mene još interesuje da li se sme dojiti beba ako imaš kondilome.
    Hvala

    Odgovoreno: 22. 10. 2008.
    • Kondilomi per se nisu indikacija za CR. Oni to jesu, ako su toliko obimni da prave fizičku prepreku prolazu bebe. Ako su sada malo izraženi možete ih skinuti laserom i poroditi se prirodnim putem bez problema. Možete dojiti, naravno.