Poštovani,
    Imam 29 godina, interesuje me da li žena može da zatrudni iako ima spiralu? Zadnju menstruaciju sam imala 10.avgusta, sekret pojačan, bolovi u stomaku, često mokrenje (naročito u jutarnjim časovima), a imam spiralu!
    Imam li razloga za brigu?

    Odgovoreno: 16. 10. 2008.
    • Može, čini mi se da je verovatnoća 0, 3 ili 3% neželjenih trudnoća, ne mogu da se setim [na sajtu imate tekst Kontracepcija - pročitajte ga]. Ako imate Mirenu onda je moguće da ne krvavite. Test na trudnoću je najlakši način da dođete do odgovora.