Pišem prvi put, jer imam jako veliku nedoumicu, koja može ubrzo da preraste u veliki problem. Ranije sam ejakulirao, svršio sam na sebe (u predelu pupka) te sam nakon toga otišao u toalet i oprao sa sebe spermu. Ono što mi je promaklo, verovatno zbog uticaja alkohola, to je da verovatno nisam svu spermu sa prstiju skinuo, kao i sa stomaka. Posledica nestrpljivosti i brzopletosti. Ovo kažem, jer sam nakon toga 2 puta zadovoljio devojku prstima. Prostor je bio sa sobnom temperaturom (oko 22 stepeni).
    Kolika je verovatnoća neželjene trudnoće u ovom slučaju?
    U iščekivanju Vaših odgovora.
    Puno pozdrava.