Poštovani dr,
    imam jedan strašan problem..radi se o tome da sam ostala u drugom stanju i sad me brine jedno..zadnju periodu imala sam 25. avgusta (do sada je uvijek neredovno bilo) i spavala sam s momkom 7. navečer, posle toga smo se čuvali..dvije nedelje posle toga spavala sam s bivšim momkom, tačno 20. naveče (posle 2 sata). Da li je moguće da sam s njim zatrudnjela?
    Molim Vas da mi objasnite još nešto, posle 5 dana kašnjenja moje periode uradila sam test i pokazao se pozitivan, da li je moguće da se pokaže u urinu odmah posle 11 dana?
    Hvala Vam unaprijed!