Pojavio mi se sekret bele mlec boje bez mirisa, peckanja i svraba, a od pre 2 dana me pri naponu zaboli desni jajnik? da li bi znali sta je u pitanju? Unapred hvala

    Odgovoreno: 16. 09. 2007.
    •

      Uradite krvnu sliku, urin, sedimentaciju, ginekoloski pregled i grupu sekreta - to je put za resavanje ovakve problematike a ne lecenje iz fotelje- najverovatnije ste se smrzli i doslo je do povecane osetljivosti verovatno urogenitalnog trakta.